Voda – hudební video 1

Dnes jsem vytvořil novou rubriku „Hudba“. Tato rubrika vznikla proto, abych v ní mohl publikovat svou hudební tvorbu. Ideální je to ve formátu videa, tedy ideální pro publikování na webu a především na sociálních sítích. Třeba na FB jde v současné době vložit pouze obrázek a video. Hudební stopa ve formátu wav či mp3 ne.
Toto video prosím nepovažujte za klasický videoklip. Obrazový materiál jsem vytvořil pouze jako doplněk ke své hudební tvorbě. Zkrátka mi přišlo lepší, když se při poslechu mé hudby nebudete muset koukat na statickou obrazovku, tedy na jediný obrázek.
Samozřejmě mohu také vytvořit video z přehrávání jednotlivých fotografií, a i k tomu jistě dojde 🙂

V poslední době používám ve skladbě trochu netradiční bicí. Říkám jim „reverse drums“, tedy bicí, které hrají v obráceném pořadí, než jste běžně zvyklí. Zda-li je tato volba poslechově zajímavá, nechám na vás 🙂
Z převážné většiny jsem pro nástroje sáhl do knihovny Absynth 5 a Drum Lab. Zatím jsem schopen produkovat jednoduché tóny a melodie bez větší hloubky s limity, které má neznalost tvorby hudby přináší. Každopádně jsem v tomto naprostým nováčkem a prvotním impulzem pro vlastní tvorbu byla potřeba mít vlastní hudbu ve svých videích, i když toto video je přesným opakem. Hudba vznikla a já k ní přidal „nějaký“ obrazový materiál ze svého archivu.

Snad tedy naleznete v mé tvorbě něco, co se vám třeba bude líbit 🙂 Skladba má název „Za oknem“…

Děkuji za přečtení či zhlédnutí, komentář, lajk či sdílení. Vážím si toho...
0
20

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Trocha počítání ;-) Prosím doplňte... *