DOWNLOAD

Hlavní strana
Novinky
Články
Co je třeba vědět
Podomácku
Oblíbené lokality
Galerie
Download
Bazar
Technika
Kniha návštěv
Odkazy

OBECNÉ UŽÍVÁNÍ LESŮ - Přepsal jsem krátkou část lesního zákona o obecném užívání lesů, aby již více nedocházelo k diskriminaci fotografů ze stran myslivců a měli jste po ruce pádný argument na vaši obhajobu a důkaz, že jste v právu. Dokument je ve formátu doc (MS Word 97 - 2003), takže by neměl být problém jej zobrazit i ve vašem mobilním zařízení.

JAK ZABRÁNIT ZTRÁTĚ POPRUHŮ PRO UPEVNĚNÍ STATIVU NA FOTOBATOHU PRO TREKKER - Připravil jsem malou pomůcku, která nebýt ztráty jednoho z popruhů by asi nevznikla. Odkáz vás přsune na nový web.

ZVUKY Z MOKŘADŮ - Zvuk je nahrán ve formátu MP4 mobilním telefonem, ten je ovšem určen na nahrávku lidského hlasu a ne okolních zvuků z dálky. Omlouvám se proto za kvalitu.

ZVUK - LÁKÁNÍ - Zvuk je nahrán ve formátu MP4 mobilním telefonem... Naláká nejenom lasice :-)

VÝMĚNA BATERIE U POČÍTAČE SUUNTO - Nachystal jsem malý návod, jak postupovat při výměně baterie u počítače SUUNTO. Jako model mi posloužil můj počítač Suunto Vytec.

POTÁPĚČSKÉ PRODEJNY - Pro navigace TomTom v zipu, ve kterém je soubor OV2 a ikonka prodejen. Tento zip soubor rozbalíte přímo do adresáře s mapou...POSLEDNÍ ÚPRAVA : 25.3.2010 ; 20:05 ikonka

DOKUMENT K PŘEPRAVĚ ANEB NEBER STOPAŘE - DOKUMENT KE STAŽENÍ...(J).